Legenda:

Jako że blog, tak jak i dziecko, będzie miał ojca i matkę, dla rozróżnienia posty pisane przez mamę będą w kolorze czerwonym natomiast te pisane przez tatusia w kolorze niebieskim.


Dwie kreseczki. A cóż to takiego?

hCG to hormon produkowany od niemal samego początku ciązy przez zarodek. Jego obecność zwiastują tytulowe dwie kreseczki na prostym teście ciązowym, kupionym w aptece. Chyba jasnym więc jest to o czym traktował będzie ten blog.

czwartek, 8 marca 2012

....

Po tak długim czasie niebytności tutaj ciężko opisać wszystko w pigułce.
Piotruś to wyjątkowe dziecko ( pewnie wszyscy rodzice tak sądzą o swoich , ale my każdego dnia przekonujemy się o tym coraz bardziej ). Czas spędzony z Pepe jest naprawdę wyjątkowy, a każda minuta spędzona razem jest niepowtarzalna ( pomimo tego, że dni przebiegają wg harmonogramu ).
Poranki zaczynamy od przytulania i opowiadania ( nie bardzo się jeszcze do końca rozumiemy, ale właśnie po przebudzeniu Pepe ma najwięcej do powiedzenia ). Potem krótki pobyt w leżaczku na czas śniadania, przebranie i schodzimy tyłem ( nauczyłam Piotrusia schodzić tyłem z łóżka ) na podłogę.
Na podłodze właśnie Piotruś spędza większość dnia. Raczkuje, wstaje przy czym się da i próbuje ( o zgrozo ! ) stawiać swoje pierwsze kroczki. Bałagani na maksa, rozrzuca po domu zabawki, książki, które wyciąga z biblioteczki. Gdy nie śpi naprawdę cokolwiek zrobić, bo trzeba go mieć cały czas na oku.
Ma już 4 zęby. Następne są w drodze ;) Je ładnie wszystko, co podajemy.

Wprowadzamy powoli takie "dorosłe" obiadki - dzisiaj była rybka na parze, puree z ziemniaków i marchewka z groszkiem. Testujemy nowe smaki i produkty.
Nasz Pepe wie już, jak wygląda biedronka: http://www.youtube.com/watch?v=vQNvw0jyu5Y
To na razie tyle w skrócie.
Postaram się teraz pisać częściej. Moje oko wraca powoli do zdrowia. Jednak jeszcze jeden szpital przede mną ;/ ( ale to dopiero w maju ). 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Share & Enjoy

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More